Başkanın Mesajı

Değerli Müşterilerimiz;

54 Yıllık Tecrübe, Büyük emek  ve yatırımlarla, üst segment Kalite Anlayışımızla 18.000 sistem satışımızı gerçekleştirmiş, siz değerli müşterilerimize Tüm Karadeniz Bölgesinde hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz.

AYCAN A.Ş Karadeniz bölgesinin en büyük Elektronik Güvenlik Sistemleri şirketi olup Türkiye genelinde yapılmış olan araştırmalarda Türkiyenin İlk 500 Bilişim şirketi arasında yer almış Karadeniz bölgesinin 1.’si olmuştur. Şirketimiz bölgemizdeki tüm prestij projelerini itinali bir şekilde uygulamış ve sonuçlandırmıştır. Şirketimiz her geçen gün kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını geliştirerek sunmayı vazgeçilmez ilkemiz olarak kabul etmiştir.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu ürünleri 30 Kişilik Kadrosuyla öncelikle Ar-Ge bölümümüzde itina ile inceleyerek satış yapılabilir onayını alıp, sırasıyla Projelendirme, Satış, Montaj ve Teknik Servis hizmetlerini sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalite ve profesyonel işbirliğinde müşterilerinin tercihi olan AYCAN A.Ş., tecrübeli kadrosuyla ürün çeşitliliğini arttırarak müşteri memnuniyeti odaklı satış sistemini benimsemiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE Belgesi ve Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Hizmet kalitesini bir adım daha öteye taşımıştır.

Gelişen teknoloji ile birlikte kurumsal yapımızdan ödün vermeden başarılarımızın devam etmesine kararlı şekilde devam edeceğiz. Tüm bu başarılarımızla Karadeniz bölgesindeki sektöründe örnek ve lider bir şirket olarak değerlendiriliyor olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Özellikle 2016 yılı içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz Resmi Kurum ve Özel Sektör projelerinde prestij bakımından AYCAN A.Ş bölgedeki Pazar payını ve Liderliğini kanıtlamıştır.

Önümüzdeki yıllarda da temel kurumsal prensiplerimizde ödün vermeden başarılarımızı perçinlemeye ve hizmet sunduğumuz iş kollarındaki ayrıcalıklı duruşumuzu daha da ileriye taşımaya kararlı biçimde devam edeceğiz.

Son olarak Elektronik Güvenlik Sistemleri ciddi bir iştir. Güvenlik Sistemi yaptıracağınız Firmaların Kurumsal yapıda olup olmadığını, gerekli kalite belgelerine sahip olup olmadığını, sadece Güvenlik Sistemi sektörü alanında hizmet verdiğini ve gerçekleştirmiş olduğu projeleri itina ile araştırınız.

Saygılarımla, 

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Cemil AYCAN

2024 © Aycan Alarm Güvenlik A.Ş.